fbpx
Online Randevu
İletişim:

0212 570 00 33

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 09:30 - 19:30

ONLINE MUAYENE

Teledentistry ile tanışın (Yeni!)

İletişim:

0212 570 00 33

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 09:30 - 19:30

ONLINE MUAYENE

Teledentistry ile tanışın (Yeni!)

Kahraman Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği Çalışma Ekibimiz, İnvisalign, Şeffaf Plak, Yaprak Porselen, Lamine, implant, Diş Teli, Ortodonti, Balıkesir, Diş Beyazlatma, Safiye Er, Hatice Özdemir, Fatih Kahraman, Ayşe Nur Kahraman Bakırköy, İstanbul Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği

Kahraman Ortodonti ve Diş Kliniği İSTANBUL, temellerinin 2005 yılında atılmaya başlandığı her türlü özel diş hekimliği hizmetleri sunabilen modern sağlık kuruluşudur.

Kahraman Ortodonti & Diş Kliniği-İSTANBUL, öncesinde çeşitli kuruluşlarda uzun yıllar Ortodonti ve Diş Hekimliği hizmeti veren Ortodontist, Yrd. Doç. Dr. Fatih KAHRAMAN ve Diş Hekimi Ayşe Nur KAHRAMAN tarafından, siz değerli hastalarımızdan gelen talepler üzerine kendi muayenehanelerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, Ortodonti ve diğer tüm diş hekimliği branşlarında üst düzey dental estetik ve diş tedavi hizmetlerinde en yüksek kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Uluslararası Ortodonti ve Diş Hekimliği Kongrelerine geçmişte de olduğu gibi gelecekte de her yıl düzenli katılarak sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve birbirinden değerli hastalarımıza, ağız, diş ve çene problemlerine karşı daima en iyi kalitede, en modern ve en estetik koşullarda, sağlık hizmetinin sunmayı amaçlamaktadır.

Hekimlerimiz

Kahraman Ortodonti
Yrd. Doç. Dr. Fatih KAHRAMAN
Ortodonti Uzmanı ve Dr. Diş Hekimi
Dt. Ayşe Nur KAHRAMAN
Estetik Diş Hekimi
Dt. Ayşe Nur Kahraman Bakırköy, İstanbul’daki kendi kliniğinde eşiyle birlikte hizmet vermektedir. 2017 yılında Fatih Kahraman ile evlenmiş ve 1 erkek çocuk annesidir.Dijital Gülüş TasarımıOrtodontiEstetik LaminelerİmplantBotoxOrtodonti Kanal Tedavisiİleri Cerrahi İşlemlerkonularına kişisel ilgisi bulunmaktadır.

Personel