Kahraman Ortodonti ve Diş Kliniği İSTANBUL, temellerinin 2005 yılında atılmaya başlandığı her türlü özel diş hekimliği hizmetleri sunabilen modern sağlık kuruluşudur. Şimdiye kadar 5000+ hastaya hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

“Kahraman Ortodonti & Diş Kliniği-İSTANBUL, öncesinde çeşitli kuruluşlarda uzun yıllar Ortodonti ve Diş Hekimliği hizmeti veren Ortodontist, Yrd. Doç. Dr. Fatih KAHRAMAN ve Diş Hekimi Ayşe Nur KAHRAMAN tarafından, siz değerli hastalarımızdan gelen talepler üzerine kendi muayenehanelerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, Ortodonti ve diğer tüm diş hekimliği branşlarında üst düzey dental estetik ve diş tedavi hizmetlerinde en yüksek kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.” 

Vizyonumuz

“Uluslararası Ortodonti ve Diş Hekimliği Kongrelerine geçmişte de olduğu gibi gelecekte de her yıl düzenli katılarak sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve birbirinden değerli hastalarımıza, ağız, diş ve çene problemlerine karşı daima en iyi kalitede, en modern ve en estetik koşullarda, sağlık hizmetinin sunmayı amaçlamaktadır.”

Dt. AYŞE NUR KAHRAMAN

Dt. AYŞE NUR KAHRAMAN

Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. İstanbul Ünivesitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2012) mezunudur. Dr. Fatih Kahraman ile evli ve iki erkek çocuk annesidir. Dt. Ayşe Nur, başarılı bir dental tedavi için mümkün olan en iyi ortamı oluşturmak istediği butik muayenehanesinde, tedavilerinde doğallık, sadelik ve sakinliğin güçlü bir savunucusudur.
Dijital Gülüş Tasarımı (DSD), Ortodonti, Estetik Lamineler, Dental İmplant uygulamaları, Ortodonti, Kanal Tedavisi, İleri Cerrahi İşlemler, konularındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Klinik Asistanları:

GÜLNUR SİVRİ

Kahraman Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği – İstanbul

Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerliği bölümünden 1.’likle mezun olan Gülnur, profesyonel dental asistanlık görevini başarıyla yerine getirmekten memnuniyet duymaktadır.

Dilek Baltacı

Kahraman Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği – İstanbul

Ağız ve diş sağlığı kliniğimizde temizlik ve servis işlemlerinden sorumlu olup, işine sevgisini katarak çalışmaktan büyük bir keyif duymaktadır.

Kliniğimiz ISO-9001 Kalite Belgeli profesyonel Ağız ve Diş Sağlığı Kuruluşudur.