Göz Alıcı Bir Gülümseme Hayal Değil!

Çapraşık dişler gülümsemenize engel oluyor ve estetik kaygılarınızı arttırıyorsa vakit kaybetmeden ortodonti tedavisi ile tanışın!

Her yaşta uygulanabilen, dişleri yamuk görüntüsünden ve işlev kayıplarından kurtaran, doğal bir gülüş ve sağlıklı bir çene yapısı kazandıran ortodontik tedavilerle siz de hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşabilirsiniz…

İnci gibi dizilmiş dişlere, estetik bir dudak ve ağız yapısına sahip olmak, içten ve özgür bir gülüşle hayattan daha çok keyif almak istiyorsanız Kahraman Ortodonti bir telefon uzağınızda!

Harika Bir Değişime Hazır Olun!

Invisalign (Şeffaf Plak) Tedavisi

Klasik ortodonti tedavisinden daha estetik ve konforlu olan şeffaf plaklarla dişlerinizdeki değişimi fark edin!

Her yaşta uygulanabilen, kişiye özel tasarlanan ve kullanım kolaylığıyla ortodonti tedavisinin kalitesini arttıran şeffaf plaklar sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakınınızda! İstediğiniz zaman çıkarıp takabileceğiniz hızlı, acısız ve ağrısız sonuç veren invisalign teknolojisiyle kusursuz dişlere ve içten bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlıyoruz!

Yoğun bir iş ve okul hayatınız varsa, insanlarla yüz yüze iletişim kurduğunuz bir mesleğe sahipseniz, kendinize ve dişlerinize bir iyilik yapın, şefffaf plak tedavisine başlayın!

Geleneksel Ortodontik Tedavi (Metal Diş Teli)

Klasikleşmiş metal diş teli tedavileriyle dişlerinizi daha güvenli ve hızlı bir şekilde istediğiniz görünüme kavuşturuyoruz!

Dayanıklılığı, hızlı sonuç veren güçlü yapısı ve ekonomik olmasıyla ortodonti tedavilerinde her yaşa ve bütçeye avantaj sunan metal diş telleriyle kişiye özel tedavi ayrıcalığı sunuyoruz. Özellikle çocuk ve genç hastalarımıza en kısa sürede en iyi sonucu almak için metal diş tellerini öneriyoruz.

Uzun süre diş teli tedavisi olmak istemeyen, ortodontik uygulamalardan hemen sonuç almayı ümit eden hastalarımız için en iyi yöntem metal diş telleri!

Lingual Ortodontik Tedavi (Görünmeyen Diş Teli)

Görünmeyen diş telleriyle yaşam standartlarınız değişmeden, sosyal ve mesleki hayatınız etkilenmeden tedavinizi olun!

İş ve sosyal hayatları gereği göz önünde bulunan ya da insanlar ile iletişim halinde olması gereken yöneticiler, satış sorumluları, halkla ilişkiler uzmanları, öğretmenler, sanatçılar, mankenler, sporcular ve estetik kaygısı olanlar için dişlerin iç yüzeylerine yerleştirilen braketlerle ortodonti tedavi fırsatı sunuyoruz.

Metal diş tellerine nazaran diş üzerinde braketlerin ve ark tellerinin olmadığı, tamamen kişiye özel tasarlanan lingual ortodontide tedavi süresince minimum sıkıntı yaşayacaksınız!

Ortognatik Cerrahi

Çene ve yüzünüzdeki estetik problemlere güncel ve ileri teknolojik ortognatik cerrahi tedavileri çözüm olacak!

Alt veya üst çenelerdeki aşırı önde ve geride olma durumları ile diğer asimetri sorunlarının tedavisinde etkin ve kalıcı yöntem olarak kullandığımız ortognatik cerrahi, sadece görüntünüzü değil hayatınızı da değiştirecek! Horlamadan uyku apnesine, diş çürüklerinden eklem ağrılarına kadar tüm şikayetleriniz son bulacak…

Aynalarla barışmak, hayatın içine karışmak, yüzünüzü gizlemek zorunda kalmadan konuşmak için ortodontiyle tanışmanın tam sırası!

Pekiştirme Tedavisi

Dişlerinizin eski konumuna dönmesini pekiştirme tedavisiyle önlüyoruz! Başarılı ortodonti sonuçlarını riske atmıyoruz…

Dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz şeffaf plaklar ve dişlerinizin arka yüzeyine yapıştırılan sabit apareylerle ortodontik tedavilerin bitiminde dişlerinizin yeni dizilimine adapte olmasını sağlıyoruz. Diş yapınızın ve ideal gülümsemenizin bozulmasını engelliyoruz. İleri teknolojiyle en yeni aparey sistemlerini kullanıyoruz.

Dişlerinizin yeni pozisyonlarında kalmaları ve ömür boyu sağlıkla gülümsemeniz için tedavi sonrası da yanınızda oluyoruz!

Işıltılı Bir Gülümseme!

İnci Gibi Dişlerle Kendinize Hak Ettiğiniz Değeri Verin!

Hızlandırılmış Ortodontik Tedavi

Ortodontik tedavilere hız kazandırıyoruz! Her geçen gün gelişen ortodonti teknolojisini kliniğimize adapte ediyoruz!

Kahraman Ortodonti olarak modern ve güncel ortodonti tedavi yöntemlerine ayak uyduruyor; mikro osteoperforasyonlar, kapaklı braketler, titreşim ve şeffaf plak (telsiz ortodonti) tekniklerini kullanarak tedavinizden çok daha hızlı sonuç almanızı sağlıyoruz.

Teknoloji geliştikçe ortodontik tedavi süresi kısalıyor! Mükemmel gülümsemeye hemen kavuşmak isteyen hastalarımız için hızımızı arttırıyoruz…

Damaklık Tedavisi

Çocuklarda sağlıklı diş gelişimini desteklemek, ileride ortodontik bozuklukların oluşma ihtimalini azaltmak için en etkili yöntem damaklık tedavisi!

Çene yapısını ideal konumuna getiren, dişlerin gelişimini yönlendirebilmeyi sağlayan damaklık tedavileriyle çocuklarınız gelecekte özgürce gülebilecekler! Maliyetli ortodontik tedavilere gereksinimi azaltan, kısa sürede dişlerin mükemmel dizilime sahip olmasını sağlayan, temizliği ve kullanımı kolay damaklıkları çocuklarınız da çok sevecek…

Aile bütçenizi sarsmadan, ekonomik ve etkili bir çözüm isterseniz vakit kaybetmeden ortodonti randevunuzu oluşturmalısınız!

Ameliyatsız Üst Çene Genişletme

Başarılı ortodonti tedavileri için cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, gelişmiş yöntemlerle çene genişletme operasyonu yapıyoruz!

Erken yaşta hareketli apareyler, ergenlik çağında sabit apareyler, erişkinlerde ise cerrahi destekli ya da cerrahi desteksiz güncel tekniklerle yapılan çene genişletme tedavileri ortodonti uygulamalarının konforunu arttırıyor.

Ortodonti tedavisi için üst çene genişliği yeterli olmayan ancak ameliyat seçeneğini düşünmeyen hastalarımıza daha modern yöntemler sunuyoruz!

Dijital Ortodontik Tedavi

Dişlerinizin son hali dijital ortodonti sayesinde ilk muayenede karşınızda! 3D dental teknolojiyle tedavinizden daha iyi sonuç alacaksınız!

Ortodontik tedavi öncesinde tedavi planının oluşturulması ve diş analizinin yapılması için kullanılan bilgisayar yazılımları ile tedavinize başlamadan önce yeni gülümsemenizi görebileceksiniz. Tedavinizin tamamen size özel kurgulanacağı, ayrıcalıklı bir tedavi deneyimi yaşayacaksınız.

Ortodonti tedavilerinde hatayı minimize eden, hastalarımıza güven veren ve memnuniyeti arttıran dijital yöntemler Kahraman Ortodonti’de sizleri bekliyor!

Kahraman Ortodonti – Sağlıklı Dişler, Mutlu Bir Hayat!

Çapraşık ve sağlıksız dişleriniz, düzensiz bir gülüş ya da diş kayıplarınız artık sizi üzmeyecek! Profesyonel tedavi yöntemlerimiz, beklentilerinizi karşılayacak ve hayat kalitenizi arttıracak çözümlerimiz, diş sorunlarınıza özel yaklaşımlarımızla yanınızdayız. Kusursuz dişlere ve içten bir gülümsemeye sahip olmanız için daima en iyi tedaviyi sizlerle buluşturuyoruz…

 • Hızlı Randevu

  Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

 • Ayrıntılı Teşhis

  Uzman ortodonti hekimlerimiz ve gelişmiş tanı yöntemlerimizle sorunun hızlı tespiti.

 • Yenilikçi Tedaviler

  Kişiselleştirilmiş ve uluslararası standartlarda, pratik ve güvenilir tedavi imkanları.

 • Düzenli Kontroller

  Tedavinizin gidişatının takip edildiği, sorularınıza ve sorunlarınıza yanıt veren düzenli kontroller.

 • Estetik Çözümler

  Dikkat çekici bir gülümseme için gülüş tasarımından diş beyazlatmaya kadar farklı estetik tedaviler.

 • Online Muayene

  Uzaktan diş hekimliği hizmetiyle dijital muayene avantajı, online görüntülü diş teli tedavileri.

Çocuklar İçin Ortodontik Tedavi

Gelecekte oluşabilecek ortodontik sorunların önüne geçiyor, çocuklarınıza sağlıklı dişler kazandırıyoruz!

Düzenli diş hekimi kontrolleriyle sabit ortodontik tedaviye gerek kalmadan, basit müdahalelerle çene yapılarındaki asimetrileri, darlıkları veya çıkamayan diş sorunlarını tedavi ediyor, diş dizilimlerini iyileştirirken parmak emme ve tırnak yeme gibi istenmeyen alışkanlıklara bağlı çene iskeleti ve diş problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Çocuklarınızın en doğal gülümsemeyle özgüven sahibi ve mutlu bireyler olarak yetişmelerini istiyorsanız ortodonti uzmanlarımızla hemen tanışın!

Gençler İçin Ortodontik Tedavi

Gençlerimiz sağlıklı ve düzenli diş dizilimleriyle özgüvenleri yüksek, sosyal ve katılımcı, kendini daha iyi ifade eden bireyler olacaklar!

Ergenlik dönemindeki büyüme atılımından faydalanarak çocuklarınızın dişlerindeki ortodontik düzensizliklere ve iskeletsel bozukluklara hızlı ve yerinde müdahale ediyor, ortodontik problemleri ileride ciddi sorunlara neden olmadan pratik tedavilerle kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Çocuklarınızın yetişkinlikte ağız ve diş sağlığı sorunlarıyla karşılaşmasını istemiyorsanız önleminizi şimdiden alın, ortodonti tedavileriyle onlara mükemmel bir gülüş kazandırın!

Yetişkinler İçin Ortodontik Tedavi

Ortodontik tedavi her yaşta mümkün! Dişlerinizin düzensiz görüntüsünü ve fonksiyonel sorunlarını artık dert etmeyin…

Yaşam kalitenizi iyileştirecek, çenenizdeki yapısal bozuklukları giderecek, çapraşık ve seyrek dişlerin yarattığı kötü görüntüyü ortadan kaldıracak, dikkat çekici bir gülümseme kazandıracak ortodontik tedavi uygulamalarımızdan dilediğiniz yaşta faydalanabilir, hayatınızı değiştirmek için ilk adımı bizimle atabilirsiniz.

Sosyal ve mesleki hayatta kendinize daha çok güvenmek, çekinmeden gülebilmek ve sağlığınıza değer katmak için ihtiyacınız olan tek şey ortodonti tedavisi!

Değişime Hazır Mısınız?

Gülüşünüzü saklıyor musunuz? Sürekli göz önünde olmanız gerekiyor ancak gülümsemekten korkuyor musunuz? Estetik kaygılarınız mutluluğunuza engel mi oluyor? Kahraman Ortodonti’de tamamen sorununuza özel, kişiselleştirilmiş tedavi yöntemleri ve modern tekniklerle hayalinizdeki dişlere kavuşacaksınız! Alanında uzman diş hekimlerimiz, gelişmiş ortodonti teknolojimiz, ayrıcalıklı hasta yaklaşımımızla sizleri de ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz…

Sağlığınız Söz Konusu Olunca Kahraman Ortodonti’ye Güvenebilirsiniz!

Gülüşünüzü saklıyor musunuz? Sürekli göz önünde olmanız gerekiyor ancak gülümsemekten korkuyor musunuz? Estetik kaygılarınız mutluluğunuza engel mi oluyor? Kahraman Ortodonti’de tamamen sorununuza özel, kişiselleştirilmiş tedavi yöntemleri ve modern tekniklerle hayalinizdeki dişlere kavuşacaksınız! Alanında uzman diş hekimlerimiz, gelişmiş ortodonti teknolojimiz, ayrıcalıklı hasta yaklaşımımızla sizleri de ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz…

Hemen Randevu Alın

Harika Bir Değişime Hazır Olun!

Hak Ettiğiniz Gülüşü Açığa Çıkarın!

Hemen Randevu Alın

02125700033

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Kliniğimizi ve diş hekimlerimizi yakından tanımak için fotoğraf ve videolarımıza göz atın, tedavi odalarımızı, hastalarımızın öncesi – sonrası görüntülerini inceleyin; mutluluğunuzla mutlu olan bu büyük aileye siz de katılın…

Tüm videolarımızı görmek için Kahraman Ortodonti YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Ortodonti tedavi ücretleri; çocuk, genç ve yetişkin ortodontik tedavilerden hangisinin uygulanacağına; metal diş teli, porselen diş teli, lingual braket seçimine, hastamızın farklı diş tedavilerine ihtiyacı olup olmamasına göre belirlenmektedir. Sorununuza uygun tedaviler ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için diş hekimi asistanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Karaman Ortodonti olarak başta İstanbul Avrupa Yakası; Kartaltepe, Şenlikköy, Ataköy, Yeşilköy, Merter, Cevizlibağ, Florya, Bahçelievler, Şirinevler, Dikilitaş, Samatya, Yenikapı, Cevizlibağ, Çapa, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Güngören, Kağıthane, Zeytinburnu semtleri ile tüm İstanbul ilçelerine, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Balıkesir, Trabzon, İzmit, Konya, Yalova, Kayseri, Antalya, Edirne, Diyarbakır, Erzurum, Samsun, Aydın, Denizli ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, İsviçre, ABD, Fransa, İtalya, Belçika, Hollanda, Yunanistan, Kıbrıs, Rusya, Ukrayna, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetleri veriyoruz.

Kahraman Ortodonti & Estetik Diş Kliniği’mizden randevu almak için Dental Asistanlarımızla telefon, whatsapp ve e-mail bilgilerimizden yararlanarak iletişime geçebilir, size uygun gün ve saatte randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca Teledentistry yani online muayene sistemimizden yararlanarak görüntülü ortodonti ve diş muayenesi yaptırabilirsiniz.

Ortodonti uzmanlarımız, alanında deneyimli, yoğun klinik çalışmalarla uzmanlıklarını almış, profesyonel diş hekimlerinden oluşmaktadır. Ortodonti alanındaki güncel tedavileri ve teknolojileri takip ederek tedavi hizmetlerine entegre eden, güler yüzlü yaklaşımlarıyla hastaları tarafından tavsiye edilen ortodonti doktorlarımız, yurt içi ve yurt dışı kongrelerde sözlü ve yazılı sunumlar yapmış, makale ve kitaplarıyla diş hekimliğine katkıda bulunmuşlardır. Ayrıca Kurucumuz Yrd. Doç. Dr. Fatih Kahraman akademik göreviyle geleceğin diş hekimlerini yetiştirmektedir. Ortodonti doktorları ve diş hekimlerimizi yakından tanımak isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan hasta ve tedavi fotoğraflarımız ile yorumlarımızı inceleyebilir, bizleri kliniğimizde ziyaret edebilirsiniz.

Göz Alıcı Bir Gülümseme Hayal Değil!

Çapraşık dişler gülümsemenize engel oluyor ve estetik kaygılarınızı arttırıyorsa vakit kaybetmeden ortodonti tedavisi ile tanışın!

Her yaşta uygulanabilen, dişleri yamuk görüntüsünden ve işlev kayıplarından kurtaran, doğal bir gülüş ve sağlıklı bir çene yapısı kazandıran ortodontik tedavilerle siz de hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşabilirsiniz…

İnci gibi dizilmiş dişlere, estetik bir dudak ve ağız yapısına sahip olmak, içten ve özgür bir gülüşle hayattan daha çok keyif almak istiyorsanız Kahraman Ortodonti bir telefon uzağınızda!

Back to Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Send this to a friend