Tedaviler

Ortodonti ve Estetik Diş Hekimliği Bir Sanattır! Size Özel Yöntemlerimizle Tanışın!

Çapraşık ve sağlıksız dişleriniz, düzensiz bir gülüş ya da diş kayıplarınız artık sizi üzmeyecek! Profesyonel tedavi yöntemlerimiz, beklentilerinizi karşılayacak ve hayat kalitenizi arttıracak çözümlerimiz, diş sorunlarınıza özel yaklaşımlarımızla yanınızdayız. Kusursuz dişlere ve içten bir gülümsemeye sahip olmanız için daima en iyi tedaviyi sizlerle buluşturuyoruz…

ORTODONTİ

Çapraşık dişler gülümsemenize engel oluyor ve estetik kaygılarınızı arttırıyorsa vakit kaybetmeden ortodonti tedavisi ile tanışın! 

ŞEFFAF PLAK TEDAVİSİ

İnvisalign, Clear Correct gibi estetik, kullanımı kolay, hijyenik, görünmez ve her yaşta uygulanabilirliğiyle konfor yaratan şeffaf plaklar sizleri bekliyor!

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Rengini ve sağlığını kaybetmiş dişler, dikkat çekmeyen bir gülümseme özgüveninizi zedeliyorsa estetik diş hekimliği tedavileri ile tanışın!

GÜLÜŞ TASARIMI

Gülüşünüz imzanızdır! Estetik bir gülümsemeyle tüm dikkatleri üzerinize toplayacak, kendinizi daha çok beğeneceksiniz…

DİŞ BEYAZLATMA

Ağız hijyenine ne kadar dikkat etseniz de dişleriniz sararıyor mu?  Cevabınız evetse ihtiyacınız diş beyazlatma!

İMPLANT TEDAVİSİ

Dişlerinizin eksikliği estetik kaygılara neden oluyor ve yaşam kalitenizi bozuyorsa ihtiyacınız olan tek şey uzman bir hekimle implant tedavisi!

ORTOGNATİK CERRAHİ

Çenelerdeki uyumsuzluk, kapanış ve işlev sorunları için gelişmiş ortognatik tedavi yöntemleriyle konforlu çözümler sunuyoruz!

DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ

Dijital diş hekimliği ile tasarımlar dijital ortamda gerçekleşiyor, ileri teknoloji 3 boyutlu diş hekimliği ile tedaviniz daha hızlı bitiyor!

KANAL TEDAVİSİ

Diş çürüklerinin sebep olduğu iltihapları geliştirilmiş kanal tedavisi yöntemlerimizle çözüyor, diş köklerinizi güçlendiriyoruz!

ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

Çocuklarınızın ağız ve diş sağlığı ile çene gelişimini takip ederek koruyucu önlemler alıyor, gelecekte oluşabilecek sorunları durduruyoruz!

AĞIZ DİŞ ve ÇENE CERRAHİSİ

Kist, gömülü dişte ağrı mı var? Ağız, diş ve çene cerrahisi tedavileriyle sağlıklı gülümseyin!

DİŞ ETİ HASTALIKLARI

Dişleriniz kanıyor mu? Diş etleriniz kızarıyor ya da şişiyor mu? Cevabınız evetse dişlerinizi kaybetmeden tedavi olmanız şart!

Hızlandırılmış Ortodontik Tedavi

Ortodontik tedavilere hız kazandırıyoruz! Her geçen gün gelişen ortodonti teknolojisini kliniğimize adapte ediyoruz!

Kahraman Ortodonti olarak modern ve güncel ortodonti tedavi yöntemlerine ayak uyduruyor; mikro osteoperforasyonlar, kapaklı braketler, titreşim ve şeffaf plak (telsiz ortodonti) tekniklerini kullanarak tedavinizden çok daha hızlı sonuç almanızı sağlıyoruz.

Teknoloji geliştikçe ortodontik tedavi süresi kısalıyor! Mükemmel gülümsemeye hemen kavuşmak isteyen hastalarımız için hızımızı arttırıyoruz…

Damaklık Tedavisi

Çocuklarda sağlıklı diş gelişimini desteklemek, ileride ortodontik bozuklukların oluşma ihtimalini azaltmak için en etkili yöntem damaklık tedavisi!

Çene yapısını ideal konumuna getiren, dişlerin gelişimini yönlendirebilmeyi sağlayan damaklık tedavileriyle çocuklarınız gelecekte özgürce gülebilecekler! Maliyetli ortodontik tedavilere gereksinimi azaltan, kısa sürede dişlerin mükemmel dizilime sahip olmasını sağlayan, temizliği ve kullanımı kolay damaklıkları çocuklarınız da çok sevecek…

Aile bütçenizi sarsmadan, ekonomik ve etkili bir çözüm isterseniz vakit kaybetmeden ortodonti randevunuzu oluşturmalısınız!

Ameliyatsız Üst Çene Genişletme

Başarılı ortodonti tedavileri için cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, gelişmiş yöntemlerle çene genişletme operasyonu yapıyoruz!

Erken yaşta hareketli apareyler, ergenlik çağında sabit apareyler, erişkinlerde ise cerrahi destekli ya da cerrahi desteksiz güncel tekniklerle yapılan çene genişletme tedavileri ortodonti uygulamalarının konforunu arttırıyor.

Ortodonti tedavisi için üst çene genişliği yeterli olmayan ancak ameliyat seçeneğini düşünmeyen hastalarımıza daha modern yöntemler sunuyoruz!

Back to Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Send this to a friend