in

Yaprak Porselen Bakırköy

Yaprak Porselen Diş Tedavisi Nedir?

İstanbul Bakırköy’de bulunan estetik diş kliniğimizdedijital gülüş tasarımı eşliğinde yaprak porselen uygulamalarımız yapılmaktadır.

Yaprak Porselen uygulaması ne zaman yapılır?

Dişlerinde hem estetik hemde doğal bir güzelliği yakalamak isteyen hemen hemen herkeste güzel sonuçlar için lamina yapılabilir.

Yaprak Porselen diş tedavisi hangi durumlarda yapılır?

  • Dişlerdeki yapısal bozuklukluklarının estetik tedavisinde yaprak porselen uygulamaları tercih edilir.
  • Diş beyazlatma ile sonuç alınamayan bireylerde kesin ve kalıcı sonuçla dişlerin renginin beyazlatılması istenildiğinde lamina diş uygulaması tercih edilebilir.
  • Basit çapraşık dişlerin varlığında,  ortodontik tedavi istemeyen hastalarda ve daha hızlı sonuç alınmak istenildiğinde yaprak porselen diş kaplaması tercih edilebilir.
  • Ön dişlerin yeniden formlanmasında lamine diş uygulaması tercih edilmektedir.
  • Dişlerde aşınmalar ve kırıklar varlığında estetik ve doğal bir düzeltme için yaprak  diş kaplama uygulaması yapılabilir.
  • Eski sararmış dolguların kalıcı, estetik ve doğal olarak yenilenmesi istenildiğinde yaprak diş uygulamalarımız Bakırköy’deki estetik diş kliniğimizde sıklıkla yapılmaktadır.

Yaprak diş ile ayrık diş birleştirme yapılır mı?

Evet, Kahraman Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği – Bakırköy’de yaprak porselen ile ayrık dişlerinizi birleştirebiliyor ve tedavi edebiliyoruz. Eğer aşırı bir ayrılık söz konusu ise, zaten profesyonel ortodonti hizmeti veren kliniğimizde hızlıca ortodontik tedavinizi emin ellerde tamamlayabilirsiniz.

Yaprak porselen kimlere yapılamaz?

Yaprak diş tedavisi uygulamarında doğal ve estetik sonuçları yakalayabilsek de bazı hastalarda uygulamak doğru olmayabilir. Örneğin aşırı diş sıkma, diş gıcırdatma problemi bulunan bireyler (bruksizm) yaprak porselen tedavisi için risk oluştururlar. Eğer bu lamine tedavisi uygulanacaksa mutlaka botox ile diş sıkmaya neden olan kaslar yumuşatılmalıdır. Ayrıca yaprak dişlerini ve kendi dişlerini korumak için  koruyucu gece plağı kullanmalarını öneriyoruz.

Yaprak diş sizin için doğru seçenek mi?

Dişlerinizde hacim problemi varlığında dişlerinizin küçüklüğüne bağlı aralıklar varsa yaprak porselenler sizin için güzel ve estetik seçenek sunarlar.

Özellikle kırık ön dişleriniz varsa dil dolgularının yetersiz kaldığı yerlerde lamina ile ön diş kaplama ile hem estetik hem doğal ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Porselen laminate veneerler ile diş beyazlatmasına karşı inatla beyazlamayan dişleri tek seferde istediğiniz tona kadar açabilir ve kalıcılığı yakalayabilirsiniz.

Yaprak porselen kaplama için hemen şimdi online muayene gerçekleştirebilirsiniz.

Gelin sizleri e-max porselen ile gülüş tasarımlarınızı gerçekleştirdiğimiz Kahraman Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği – Bakırköy’den klinik muayene randevusu alabilirsiniz. Eğer klinikte yüz yüze muayene gerçekleştirmeden önce hızlı bir fikir almak istiyorsanız burayı tıklayarak online muayene  ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Formu doldurup, randevu beklemeden çok kısa sürede yaprak porselen fiyat bilginizi alabilirsiniz.

Kahraman Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği Bakırköy – İstanbul ‘da tüm gülüş tasarımı işlemlerimiz Dijital Smile Design (DSD) preskripsiyonu ile gerçekleştirilmektedir. Estetik Diş Hekimi Ayşe Nur Kahraman Özel DSD eğitimli almış bir gülüş tasarımı gerçekleştiren estetik diş hekimidir.

Peki ya siz nasıl bir uygulama yapıyorsunuz? Yorumlara yazabilirsiniz.

Bizi instagram’dan ve Youtube’tan takip etmeyi unutmayın. Örnek vakalarımız için instagram sayfamıza bakabilirsiniz.

Harika bir gülümsemeye kavuşabilmeniz için sizlere arasında seçim yapmanızın gerekeceği birden fazla diş teli çeşidiyle Kahraman Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği İstanbul, Bakırköy’de tüm ağız ve diş sağlığınızı ilgilendiren tedavilerinizi gerçekleştiriyoruz. Yapacağımız  ilk muayenenizin ardından sizin için en doğrusu ve iyisi olduğunu düşündüğümüz ağız ve diş sağlığınız için önerilerde bulunmaktan memnuniyet duyacağız.

Diş Hekimi Ayşe Nur KAHRAMAN

Kahraman Ortodonti ve Estetik Diş Kliniği

Bakırköy, İstanbul

Ayşe Nur KAHRAMAN & Diş Hekimi tarafından kaleme alınmıştır.

Dt. Ayşe Nur Kahraman Bakırköy, İstanbul’daki kendi özel diş kliniğinde eşiyle birlikte hizmet vermektedir. Dr. Fatih ile evli ve 2 erkek çocuk annesidir.

Dijital Gülüş Tasarımı
Ortodonti
Estetik Lamineler
İmplant
Ortodonti
Kanal Tedavisi
İleri Cerrahi İşlemler
konularındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

İçeriğimizi Beğendin mi?

Koronavirüs ve Diş Tedavisi Tedbirlerimiz

Balıkesir Ortodonti